ERJ-6RBD3241V
MFR.Part #
ERJ-6RBD3241V
JLCPCB Part #
C2107307
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS