ERJ-6RBD3010V
MFR.Part #
ERJ-6RBD3010V
JLCPCB Part #
C4294698
Description
-55℃~+125℃ 100mW 301Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS