ERJ6RBD3002V
MFR.Part #
ERJ6RBD3002V
JLCPCB Part #
C336836
Description
-55℃~+125℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS