ERJ-6RBD2871V
MFR.Part #
ERJ-6RBD2871V
JLCPCB Part #
C20023486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS