ERJ-6RBD2612V
MFR.Part #
ERJ-6RBD2612V
JLCPCB Part #
C4205535
Description
-55℃~+125℃ 100mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS