ERJ6RBD2401V
MFR.Part #
ERJ6RBD2401V
JLCPCB Part #
C336868
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS