ERJ-6RBD2320V
MFR.Part #
ERJ-6RBD2320V
JLCPCB Part #
C4261345
Description
-55℃~+125℃ 100mW 232Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS