ERJ-6RBD2262V
MFR.Part #
ERJ-6RBD2262V
JLCPCB Part #
C2107412
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS