ERJ-6RBD2261V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6RBD2261V
JLCPCB Part #
C2107409
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS