ERJ-6RBD2201V
MFR.Part #
ERJ-6RBD2201V
JLCPCB Part #
C2107380
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS