ERJ-6RBD2100V
MFR.Part #
ERJ-6RBD2100V
JLCPCB Part #
C2109054
Description
-55℃~+125℃ 100mW 210Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS