ERJ-6RBD2050V
MFR.Part #
ERJ-6RBD2050V
JLCPCB Part #
C4311658
Description
-55℃~+125℃ 100mW 205Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS