ERJ-6RBD203V
MFR.Part #
ERJ-6RBD203V
JLCPCB Part #
C20023482
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS