ERJ-6RBD1961V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1961V
JLCPCB Part #
C2107558
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS