ERJ-6RBD1911V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1911V
JLCPCB Part #
C2108514
Description
-55℃~+125℃ 1.91kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS