ERJ-6RBD182V
MFR.Part #
ERJ-6RBD182V
JLCPCB Part #
C20023479
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS