ERJ-6RBD1802V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1802V
JLCPCB Part #
C4171625
Description
-55℃~+125℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS