ERJ-6RBD1650V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6RBD1650V
JLCPCB Part #
C4086944
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 165Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS