ERJ-6RBD1540V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1540V
JLCPCB Part #
C3924101
Description
-55℃~+125℃ 100mW 154Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS