ERJ-6RBD1271V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1271V
JLCPCB Part #
C4170559
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS