ERJ-6RBD1212V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1212V
JLCPCB Part #
C20023473
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS