ERJ-6RBD1200V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1200V
JLCPCB Part #
C2106816
Description
-55℃~+125℃ 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS