ERJ-6RBD1132V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1132V
JLCPCB Part #
C2107447
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 11.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS