ERJ-6RBD1071V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1071V
JLCPCB Part #
C2107489
Description
-55℃~+125℃ 1.07kΩ 100V 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS