ERJ-6RBD104V
MFR.Part #
ERJ-6RBD104V
JLCPCB Part #
C20023472
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS