ERJ6RBD1002V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6RBD1002V
JLCPCB Part #
C191557
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS