ERJ-6GEYK156V
MFR.Part #
ERJ-6GEYK156V
JLCPCB Part #
C2079929
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 15MΩ Thick Film Resistor ±10% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS