ERJ6GEYJ624V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ624V
JLCPCB Part #
C410077
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS