ERJ6GEYJ563V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ563V
JLCPCB Part #
C413210
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS