ERJ6GEYJ4R7V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ4R7V
JLCPCB Part #
C278658
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS