ERJ6GEYJ363V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ363V
JLCPCB Part #
C242166
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS