ERJ6GEYJ335V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ335V
JLCPCB Part #
C413238
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 200V 3.3MΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS