ERJ6GEYJ332V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ332V
JLCPCB Part #
C413191
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS