ERJ6GEYJ302V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ302V
JLCPCB Part #
C413190
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS