ERJ6GEYJ220V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ220V
JLCPCB Part #
C413152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS