ERJ6GEYJ203V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ203V
JLCPCB Part #
C413204
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 20kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS