ERJ6GEYJ181V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ181V
JLCPCB Part #
C413170
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS