ERJ6GEYJ124V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ124V
JLCPCB Part #
C410054
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS