ERJ6GEYJ121V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6GEYJ121V
JLCPCB Part #
C410053
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS