ERJ6GEYJ115V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ115V
JLCPCB Part #
C410052
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS