ERJ6GEYJ104V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6GEYJ104V
JLCPCB Part #
C180850
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS