ERJ6GEYF331V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6GEYF331V
JLCPCB Part #
C416888
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS