ERJ6ENF97R6V
MFR.Part #
ERJ6ENF97R6V
JLCPCB Part #
C2085593
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS