ERJ6ENF9311V
MFR.Part #
ERJ6ENF9311V
JLCPCB Part #
C2077676
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS