ERJ6ENF9103V
MFR.Part #
ERJ6ENF9103V
JLCPCB Part #
C413338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS