ERJ6ENF9090V
MFR.Part #
ERJ6ENF9090V
JLCPCB Part #
C2077272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS