ERJ6ENF88R7V
MFR.Part #
ERJ6ENF88R7V
JLCPCB Part #
C416874
Description
-55℃~+155℃ 125mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS