ERJ6ENF8663V
MFR.Part #
ERJ6ENF8663V
JLCPCB Part #
C410043
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS