ERJ6ENF8662V
MFR.Part #
ERJ6ENF8662V
JLCPCB Part #
C2077539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS