ERJ6ENF8061V
MFR.Part #
ERJ6ENF8061V
JLCPCB Part #
C2077548
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS